Використання Cookie-файлів

Прийняття Умов використання
Ці умови використання укладаються між вами та Legko ("Компанія", "ми" або "ми"). Наведені нижче положення та умови, а також будь-які документи, які вони прямо включають шляхом посилання (у сукупності, ці «Умови використання»), регулюють ваш доступ до веб-сайту та платформи Legko, включаючи будь-який вміст, функціональність та послуги, що пропонуються на або через https://legkoapp.com ("Веб-сайт").

Будь ласка, уважно прочитайте Умови використання, перш ніж почати користуватися Веб-сайтом. Використовуючи Веб-сайт, ви приймаєте та погоджуєтесь на те, що Ви зобов'язуєтесь і дотримуєтесь цих Умов використання та нашої Політики конфіденційності, знайденої за посиланням, включеною сюди як посилання. Якщо ви не хочете погодитися з цими Умовами використання або Політикою конфіденційності, ви не повинні мати доступ до веб-сайту або користуватися ним.

Цей веб-сайт пропонується і доступний для користувачів віком від 18 років. Користуючись цим Веб-сайтом, ви заявляєте та гарантуєте, що досягли повноліття, щоб укласти з Компанією зобов’язуючий договір та відповідати всім попереднім вимогам. Якщо ви не відповідаєте всім цим вимогам, ви не повинні отримувати доступ до веб-сайту або користуватися ним.

Зміни до Умов використання
Ми можемо час від часу переглядати та оновлювати ці Умови використання на власний розсуд. Усі зміни вступають в силу негайно, коли ми їх розміщуємо, і застосовуються до всього доступу та використання Веб-сайту після цього. Однак будь-які зміни до положень щодо врегулювання суперечок, викладені в Регулюючому законодавстві та юрисдикції, не застосовуватимуться до будь-яких суперечок, про які сторони отримали фактичне повідомлення до або до дати розміщення змін на Веб-сайті.

Ваше подальше використання Веб-сайту після опублікування переглянутих Умов використання означає, що ви приймаєте та погоджуєтесь із змінами. Очікується, що ви будете перевіряти цю сторінку кожного разу, коли будете відвідувати цей веб-сайт, щоб ви були в курсі будь-яких змін, оскільки вони є обов’язковими для вас.

Доступ до веб-сайту та захисту облікового запису
Ми залишаємо за собою право відкликати або змінити цей Веб-сайт, а також будь-яку послугу або матеріали, які ми надаємо на Веб-сайті, на власний розсуд без попередження. Ми не будемо нести відповідальність, якщо з будь-якої причини весь веб-сайт або будь-яка його частина буде недоступна в будь-який час або протягом будь-якого періоду.

Час від часу ми можемо обмежити доступ до деяких частин Веб-сайту або до всього Веб-сайту для користувачів.

Ви відповідаєте за:

Вживаючи всіх заходів, необхідних для отримання доступу до Веб-сайту.

Забезпечення того, щоб усі особи, які отримують доступ до веб-сайту через ваше з’єднання з Інтернетом, були обізнані з цими Умовами використання та дотримувались їх.

Щоб отримати доступ до веб-сайту або деяких ресурсів, які він пропонує, вас можуть попросити надати певні реєстраційні дані або іншу інформацію. Умовою використання вами Веб-сайту є те, що вся інформація, яку ви надаєте на веб-сайті, є правильною, актуальною та повною. Ви погоджуєтесь, що вся інформація, яку ви надаєте для реєстрації на цьому веб-сайті або іншим способом, включаючи, але не обмежуючись цим, використання будь-яких інтерактивних функцій на веб-сайті, регулюється нашою Політикою конфіденційності, і ви погоджуєтесь на всі дії, які ми вживаємо щодо вашого інформація, що відповідає нашій Політиці конфіденційності.

Якщо ви вибираєте або отримуєте ім’я користувача, пароль або будь-яку іншу інформацію в рамках наших процедур безпеки, ви повинні розглядати таку інформацію як конфіденційну та не повинні розголошувати її будь-якій іншій особі чи організації. Ви повинні бути особливо обережними при доступі до веб-сайту із загальнодоступного або спільного комп’ютера, щоб інші не могли переглядати або записувати ваш пароль або іншу особисту інформацію.

Ми маємо право вимкнути будь-яке ім’я користувача, пароль чи інший ідентифікатор, обраний вами чи наданий нами, у будь-який час на власний розсуд з будь-якої причини або без якої-небудь причини, в тому числі, якщо, на наш погляд, ви порушили будь-яке положення цих Умов використання.

Право інтелектуальної власності
Веб-сайт та весь його вміст, функції та функціональні можливості (включаючи, але не обмежуючись усією інформацією, програмним забезпеченням, текстом, дисплеями, зображеннями, відео та аудіо та їх дизайном, вибором та упорядкуванням), належать Компанії, її ліцензіарам або інші постачальники таких матеріалів і захищені законами США про авторське право, торговельну марку, патент, комерційну таємницю та інші закони про інтелектуальну власність або права власності.

Ці Умови використання дозволяють користуватися Веб-сайтом, як зазначено в цьому документі. Ви не повинні відтворювати, поширювати, модифікувати, створювати похідні твори, публічно демонструвати, публічно виконувати, перевидавати, завантажувати, зберігати або передавати будь-який матеріал на нашому Веб-сайті, за винятком наступного:

Ваш комп’ютер може тимчасово зберігати копії таких матеріалів в оперативній пам’яті, що стосується вашого доступу та перегляду цих матеріалів.

Ви можете зберігати файли, які автоматично кешуються Вашим веб-браузером для покращення відображення.

Ви можете надрукувати одну копію розумної кількості сторінок Веб-сайту для власного особистого некомерційного використання, а не для подальшого відтворення, публікації чи розповсюдження.

Якщо ми пропонуємо настільні, мобільні чи інші програми для downзавантажуючи, ви можете завантажити одну копію на свій комп’ютер або мобільний пристрій виключно для власного особистого некомерційного використання, за умови, що ви погоджуєтесь на те, що нас зобов’язує наша ліцензійна угода для таких програм.

Якщо ми надаємо функції соціальних медіа певним вмістом, ви можете вживати таких дій, які увімкнені такими функціями.

Ви не повинні:

Змінюйте копії будь-яких матеріалів цього веб-сайту.

Використовуйте будь-які ілюстрації, фотографії чи графіку окремо від супровідного тексту.

Видаліть або змініть будь-які повідомлення про авторські права, торгові марки чи інші права власності з копій матеріалів цього веб-сайту.

Якщо ви друкуєте, копіюєте, модифікуєте, завантажуєте або використовуєте іншим чином або надаєте будь-якій іншій особі доступ до будь-якої частини Веб-сайту, порушуючи Умови використання, ваше право на використання Веб-сайту припиняється негайно, і ви повинні, на наш вибір, повернути або знищити будь-які копії зроблених вами матеріалів. Жодне право, право власності чи право власності на Веб-сайт або будь-який вміст на Веб-сайті не передаються вам, і всі права, які не були прямо надані, залишаються за Компанією. Будь-яке використання Веб-сайту, прямо не дозволене цими Умовами використання, є порушенням цих Умов використання і може порушувати авторське право, торговельну марку та інші закони.

Торгові марки
Назва компанії, логотип Компанії та всі пов’язані з нею назви, логотипи, назви продуктів та послуг, дизайни та гасла є товарними знаками Компанії або її філій або ліцензіарів. Ви не повинні використовувати такі знаки без попереднього письмового дозволу Компанії. Усі інші назви, логотипи, назви продуктів та послуг, дизайни та гасла на цьому веб-сайті є товарними знаками відповідних власників.

Заборонене використання
Ви можете використовувати Веб-сайт лише в законних цілях та відповідно до цих Умов використання. Ви погоджуєтесь не використовувати Веб-сайт:

У будь-який спосіб, що порушує будь-яке застосовне федеральне, штатне, місцеве чи міжнародне законодавство або положення (включаючи, без обмежень, будь-які закони щодо експорту даних або програмного забезпечення до та з США чи інших країн).

З метою експлуатації, заподіяння шкоди або спроби будь-якого способу експлуатації або заподіяння шкоди неповнолітнім особам, піддаючи їх неприйнятному вмісту, вимагаючи особисту інформацію або іншим чином.

Передати або забезпечити надсилання будь-якого рекламного або рекламного матеріалу, включаючи будь-яку "небажану пошту", "ланцюговий лист" або "спам" або будь-яке інше подібне запрошення.

Видавати себе за іншу особу або намагатися видавати себе за Компанію, працівника Компанії, іншого користувача або будь-яку іншу особу або організацію (включаючи, без обмежень, використовуючи адреси електронної пошти або імена екранів, пов’язані з будь-яким із вищезазначених).

Брати участь у будь-якій іншій поведінці, яка обмежує або заважає будь-кому користуватися веб-сайтом чи користуватися ним, або яка, як ми визначаємо, може завдати шкоди Компанії або користувачам Веб-сайту або піддасть їх відповідальності.

Крім того, ви погоджуєтесь не:

Використовуйте Веб-сайт будь-яким способом, який може вивести з ладу, перевантажити, пошкодити або пошкодити веб-сайт або перешкодити користуванню Веб-сайтом будь-якою іншою стороною, включаючи їх здатність здійснювати діяльність у режимі реального часу через Веб-сайт.

Використовуйте будь-якого робота, павука чи інший автоматичний пристрій, процес або засоби для доступу до Веб-сайту з будь-якою метою, включаючи моніторинг або копіювання будь-якого матеріалу на Веб-сайті.

Використовуйте будь-який ручний процес для моніторингу або копіювання будь-якого матеріалу на Веб-сайті або в будь-яких інших несанкціонованих цілях без нашої попередньої письмової згоди.

Використовуйте будь-який пристрій, програмне забезпечення чи процедури, які заважають належній роботі Веб-сайту.

Введіть будь-які віруси, троянські коні, хробаки, логічні бомби або інший матеріал, який є шкідливим або технологічно шкідливим.

Спроба отримати несанкціонований доступ до будь-яких частин Веб-сайту, сервера, на якому зберігається Веб-сайт, або будь-якого сервера, комп’ютера або бази даних, підключених до Веб-сайту, втручатися, пошкодити або порушити його роботу.

Атакуйте веб-сайт за допомогою атаки відмови в обслуговуванні або розподіленої атаки відмови в обслуговуванні.

В іншому випадку намагайтеся перешкодити належній роботі Веб-сайту.

Внески користувачів
Веб-сайт може містити дошки оголошень, чати, блоги, форуми, дошки оголошень та інші інтерактивні функції (разом «Інтерактивні послуги»), які дозволяють користувачам розміщувати, подавати, публікувати, відображати або передавати іншим користувачам або іншим особам (далі, «Розміщувати») вміст або матеріали (разом «Внески користувачів») на веб-сайті або через веб-сайт.

Усі внески користувачів повинні відповідати стандартам вмісту, викладеним у цих Умовах використання.

Будь-який внесок користувача, який ви розміщуєте на сайті, вважатиметься неконфіденційним та власним. Надаючи будь-який внесок користувача на веб-сайті, ви надаєте нам та нашим афілійованим особам та постачальникам послуг, а також кожному з їхніх та відповідних ліцензіатів, правонаступників та поступається право на використання, відтворення, модифікацію, виконання, відображення, розповсюдження та інше розкриття інформації третім особам сторони будь-якого такого матеріалу.

Ви заявляєте та гарантуєте, що:

Ви володієте або контролюєте всі права на внески Користувача та маєте право надати вищезазначену ліцензію нам та нашим філіямі постачальників послуг, а також кожного з них та наших ліцензіатів, правонаступників та правонаступників.

Усі Ваші внески Користувача відповідають цим Умовам використання та будуть відповідати їм.

Ви розумієте і визнаєте, що несете відповідальність за будь-який внесок Користувача, який ви подаєте або внесли, і ви, а не Компанія, несете повну відповідальність за такий вміст, включаючи його законність, надійність, точність та доцільність.

Ми не несемо відповідальності та не несемо відповідальність перед будь-якою третьою стороною за вміст або точність будь-яких внесків користувачів, розміщених вами або будь-яким іншим користувачем веб-сайту.

Моніторинг та забезпечення; Припинення
Ми маємо право:

Видалити або відмовити в розміщенні будь-яких внесків користувачів з будь-якої причини або без причини на власний розсуд.

Вживати будь-які дії щодо будь-якого Користувацького внеску, який ми вважаємо необхідним або доцільним на власний розсуд, у тому числі, якщо ми вважаємо, що такий Користувацький внесок порушує Умови використання, включаючи Стандарти вмісту, порушує будь-яке право інтелектуальної власності або інше право будь-якої особи або юридична особа, загрожує особистій безпеці користувачів Веб-сайту або громадськості або може створити відповідальність для Компанії.

Розкрийте свою особу чи іншу інформацію про себе будь-якій третій стороні, яка заявляє, що розміщений вами матеріал порушує їх права, включаючи їх права інтелектуальної власності або право на приватність.

Вжити відповідних юридичних заходів, включаючи, без обмежень, звернення до правоохоронних органів за будь-яке незаконне або несанкціоноване використання Веб-сайту.

Припинити або призупинити доступ до всього веб-сайту або його частини за будь-яке порушення цих Умов використання.

Не обмежуючи вищезазначене, ми маємо право повноцінно співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами чи судовим наказом, що вимагає або вказує нам розкрити особу чи іншу інформацію будь-кого, хто розміщує будь-які матеріали на веб-сайті або через нього. ВИ ОТКАЗИТЕ И БЕЗКОШТОВНО ДЕРЖАВАТЕ КОМПАНІЮ ТА ЇЇ ПІДПРИЄМСТВА, ЛІЦЕНЗІАТОРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ УСЛУГ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРЕСТУПЛЕНЬ, ВІДВІДИХИХ БУДЬ ЯКИХ ДІЙ, ВЖИВАНИХ ЛЮБИМИ БУДУЩИМИ ПРЕДСТАВЛЯЮЧИМИ СТОРОНАМИ ИЛИ В РЕЗУЛЬТАТЕ ИХ ИССЛЕДОВАНИЯ ИЗ ИССЛЕДОВАНИЯ СТОРОНИ АБО ПРАВОЗАХОДНІ ВЛАДИ.

Однак ми не беремо на себе перевірку всіх матеріалів до їх розміщення на Веб-сайті, і ми не можемо забезпечити швидке видалення неприємних матеріалів після їх розміщення. Відповідно, ми не несемо відповідальності за будь-які дії чи бездіяльність щодо передач, комунікацій або вмісту, наданих будь-яким користувачем або третьою стороною. Ми не несемо відповідальності та відповідальності перед кимось за виконання або невиконання заходів, описаних у цьому розділі.
Стандарти вмісту
Ці стандарти вмісту поширюються на будь-який внесок Користувача та використання Інтерактивних служб. Внески користувачів повинні повністю відповідати всім чинним федеральним, державним, місцевим та міжнародним законам та правилам. Без обмеження вищесказаного, внески користувачів не повинні:

Містити будь-які матеріали, які є наклепницькими, нецензурними, непристойними, образливими, образливими, переслідуючими, жорстокими, ненависними, запальними чи іншими заперечувальними.

Пропагуйте матеріали відвертого сексуального чи порнографічного характеру, насильства або дискримінації за ознакою раси, статі, релігії, національності, інвалідності, сексуальної орієнтації чи віку.

Порушувати будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, авторське право чи іншу інтелектуальну власність або інші права будь-якої іншої особи.

Порушувати законні права (включаючи права на публічність та конфіденційність) інших осіб або містити будь-які матеріали, які можуть спричинити цивільну або кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства чи інших положень, або які можуть іншим чином суперечити цим Умовам використання та нашій Політиці конфіденційності .

Ймовірно, обдурите будь-яку людину.

Пропагуйте будь-яку незаконну діяльність або захищайте, пропагуйте або допомагайте будь-яким незаконним діям.

Викликати роздратування, незручності або непотрібне занепокоєння, або, можливо, засмутить, збентежить, зачепить або набридне будь-яку іншу людину.

Видайте себе за будь-яку особу або спотворюйте свою особу чи приналежність до будь-якої особи чи організації.

Залучайте комерційну діяльність або розпродажі, такі як конкурси, лотереї та інші акції продажу, бартер або реклама.

Створюється враження, що вони походять від нас або схвалюються нами або будь-якою іншою особою чи організацією, якщо це не так.

Опора на інформацію Опубліковано
Інформація, представлена ​​на веб-сайті або через веб-сайт, надається виключно для загальних інформаційних цілей. Ми не гарантуємо точність, повноту або корисність цієї інформації. Будь-яке покладання на таку інформацію ви покладаєте на власний ризик. Ми не несемо жодної відповідальності та відповідальності, що випливає з будь-якої залежності, покладеної на такі матеріали вами або будь-яким іншим відвідувачем веб-сайту, або будь-ким, хто може бути проінформований про будь-який його зміст.

Цей веб-сайт може включати вміст, наданий третіми сторонами, включаючи матеріали, що надаються іншими користувачами, блогерами та сторонніми ліцензіарами, синдикаторами, агрегаторами та / або службами звітності. Усі висловлювання та / або думки, висловлені в цих матеріалах,а всі статті та відповіді на запитання та інший вміст, крім вмісту, наданого Компанією, є виключно думками та відповідальністю особи чи організації, яка надає ці матеріали. Ці матеріали не обов'язково відображають думку Компанії. Ми не несемо відповідальності або не несемо відповідальність перед вами або будь-якою третьою стороною за зміст або точність будь-яких матеріалів, наданих третіми сторонами.

Зміни на веб-сайті
Ми можемо час від часу оновлювати вміст цього веб-сайту, але його вміст не обов’язково є повним або актуальним. Будь-який матеріал на Веб-сайті може бути застарілим у будь-який момент, і ми не зобов’язані оновлювати такий матеріал.

Інформація про вас та ваші відвідування веб-сайту
Вся інформація, яку ми збираємо на цьому веб-сайті, регулюється нашою Політикою конфіденційності. Використовуючи Веб-сайт, ви погоджуєтесь на всі дії, вжиті нами щодо вашої інформації відповідно до Політики конфіденційності.

Посилання на веб-сайт та функції соціальних медіа
Ви можете зробити посилання на нашу домашню сторінку, якщо ви робите це справедливим та законним способом і не завдає шкоди нашій репутації та не користується нею, але ви не повинні встановлювати посилання таким чином, щоб пропонувати будь-яку форму асоціації, схвалення або схвалення з нашого боку.

Цей веб-сайт може надавати певні функції соціальних медіа, які дозволяють вам:

Посилання з власних або певних сторонніх веб-сайтів на певний вміст цього веб-сайту.

Надсилайте на цьому веб-сайті електронні листи або інші повідомлення з певним вмістом або посиланнями на певний вміст.

Спричиніть, щоб обмежені частини вмісту на цьому веб-сайті відображалися або відображалися на ваших власних або певних сторонніх веб-сайтах.

Ви можете використовувати ці функції виключно у тому вигляді, в якому вони надані нами, і виключно щодо вмісту, з яким вони відображаються. З урахуванням вищевикладеного, ви не повинні:

Встановіть посилання з будь-якого веб-сайту, який не належить вам.

Змусити веб-сайт або його частини відображатись, або, здається, відображатись, наприклад, за допомогою кадрування, глибоких посилань або вбудованих посилань на будь-якому іншому веб-сайті.

Посилання на будь-яку частину веб-сайту, крім домашньої сторінки.

В іншому випадку вживайте будь-які дії щодо матеріалів на цьому веб-сайті, які не суперечать будь-яким іншим положенням цих Умов використання.

Ви погоджуєтеся співпрацювати з нами, щоб негайно припинити будь-яке несанкціоноване створення кадрів або посилань. Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на посилання без попередження.

Ми можемо вимкнути всі або будь-які функції соціальних медіа та будь-які посилання в будь-який час без попередження на власний розсуд.

Посилання з веб-сайту
Якщо Веб-сайт містить посилання на інші сайти та ресурси, що надаються третіми сторонами, ці посилання надаються лише для вашої зручності. Сюди входять посилання, що містяться в рекламних оголошеннях, включаючи рекламні банери та спонсорські посилання. Ми не контролюємо вміст цих веб-сайтів або ресурсів і не несемо відповідальності за них, а також за будь-які втрати чи збитки, які можуть виникнути в результаті використання ними. Якщо ви вирішили отримати доступ до будь-якого веб-сайту третьої сторони, пов’язаного з цим веб-сайтом, ви робите це повністю на свій страх і ризик та відповідно до умов використання таких веб-сайтів.

Географічні обмеження
Власник веб-сайту знаходиться в США. Ми не заявляємо, що веб-сайт або будь-який його вміст є доступним або доречним за межами США. Доступ до веб-сайту може бути не законним для певних осіб або в певних країнах. Якщо ви отримуєте доступ до веб-сайту за межами США, ви робите це за власною ініціативою та несете відповідальність за дотримання місцевого законодавства.

Відмова від гарантій
Ви розумієте, що ми не можемо і не гарантуємо або гарантуємо, що файли, доступні для завантаження з Інтернету або Веб-сайту, не містять вірусів та інших руйнівних кодів. Ви несете відповідальність за впровадження достатньої кількості процедур і контрольних пунктів, щоб задовольнити ваші особливі вимоги щодо антивірусного захисту та точності введення та виведення даних, а також за підтримку зовнішніх для нашого сайту засобів для будь-якої реконструкції втрачених даних. МИ НЕ ВІДПОВІДАМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВСІ ВТРАТИ АБО ШКОДИ, НАВИНАНІ РОЗПОДІЛЕНИМ НАПАДОМ, ВІРУСАМИ ТА ІНШИМИ ТЕХНОЛОГІЧНО ШКОДИМИМ МАТЕРІАЛОМ, ЯКИЙ МОЖЕ ЗАЛИШИТИ ВАШЕ КОМП'ЮТЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ, КОМП'ЮТЕРНІ ПРОГРАММИ, ДАННІ МАТЕРІАЛЬНОГО ДАННОГО ПРАВИЛА БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ТА ПУНКТИ, ОТРИМАНІ НА ВЕБ-САЙТІ ТА ДЛЯ ВАШОГО ЗАГРУЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО МАТЕРІАЛУ, ОПУБЛІКОВАНОГО НА НЕГО, ТА НА БУДЬ-ЯКОГО ВЕБ-САЙТУ, ПОСИЛАНОГО НА ІМ.

ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ, ЙОГО ЗМІСТУ ТА БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ АБО ПУНКТІВ, ОТРИМАНИХ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ, ВЛАСНИЙ РИЗИК. ВЕБ-САЙТ, ЙОГО ЗМІСТ І БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ТА ПРЕДМЕТИ, ОТРИМАНІ НА ВЕБ-САЙТІ, НАДАЮТЬСЯ НА ЯКОМУ Є І ЯК ДОСТУПНІ БАЗА, БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКИХ ВИДІВ, НІ ЯВНИХ, ТИ ПЕРЕДБАЧЕНИХ. НІ КОМПАНІЯ, НІ БУДЬ-ЯКА АСОЦІАЦІЯ З КОМПАНІЄЮ НЕ ПРАВИТЬ ГАРАНТІЇ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЩОДО ПОВНОСТІ, БЕЗПЕКИ, НАДІЙНОСТІ, ЯКОСТІ, ТОЧНОСТІ ТА ДОСТУПНОСТІ ВЕБ-САЙТУ. БЕЗ ОБМЕЖЕННЯПРЕДСТАВЛЯЮЧИ НІ КОМПАНІЮ, НІ ТОГО, КОТОРОГО АССОЦИИРУЮТЬ КОМПАНІЮ, ПРЕДСТАВЛЯЮЩУ ИЛИ ГАРАНТИИ, ЩО ВЕБ-САЙТ, ЕГО СОДЕРЖАННЯ ТА БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ТА ПРЕДМЕТИ, ОТРИМАНІ НА ВЕБ-САЙТІ, БУДУТЬ ТОЧНИМИ, НАДІЙНИМИ, ОШИБКА НЕПРАВИЛЬНА САЙТ АБО СЕРВЕР, ЯКИЙ РОБИТЬ ДОСТУПНИМ, БЕЗ ВІРУСІВ ТА ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ АБО ЩО ВЕБ-САЙТ ТА БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ ТА ПУНКТИ, ОТРИМАНІ ІНШИМ ВЕБ-САЙТОМ, ВІДПОВІДНІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШІ ПОТРЕБИ ТА ОЧІКУВАННЯ.

ТОВАРИСТВО ВІДПОВІДАЄ ВСІХ ГАРАНТІЙ БУДЬ ЯКОГО ВИДУ, ЯКІХ ЯВНИХ ІЛИ ПЕРЕДУМОВНИХ, СТАТУТНИХ ТА ІНШИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, НО НЕ ОБМЕЖАЮЧИСЯ ГАРАНТІЯМИ НА ПРОДУКЦІЮ, НЕПОРУШЕННЯ ТА ПРИГОДНІСТЬ ДЛЯ КОНТРОЛЮ.

ПЕРЕДБАЧЕННЯ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ, ЯКІ НЕ МОГУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ ТА ОБМЕЖЕНІ ПІД ЗАКОНОДАТИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

Обмеження відповідальності
КОМПАНІЯ, ЇЇ АФІЛІЯЦІЇ ТА ЇХНІ ЛІЦЕНЗИАРИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПОСЛУГ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ОФІЦЕРИ ТА ДИРЕКТОРИ НІ В ЯКОМУ РЕЧІ НЕ БУДУТ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ШКОДИ БУДЬ-ЯКИХ ВИДІВ, БУДЬ З ЯКОЇ ЮРИДИЧНОЇ ТЕОРІЇ, ЩО БУДУТЬ ВІД НАС АБО В ІНШОМУ ВІДНОСІ , ВЕБ-САЙТ, БУДЬ-ЯКИЙ САЙТ, ПОСИЛАНИЙ НА НЕГО, БУДЬ-ЯКИЙ ЗМІСТ НА САЙТІ АБО ТАКИХ ІНШИХ САЙТАХ АБО БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ ІЛИ ПУНКТІВ, ОТРИМАНИХ НА САЙТІ ТАКИХ ТАКИХ ІНШИХ САЙТІВ, Включаючи будь-які прямі, непрямі, спеціальні, випадкові, окремі або окремі наслідки. НЕ ОБМЕЖАЮТЬСЯ ОСОБИСТИМИ ТРАВМАМИ, БОЛЮ І ТЕРПЕННЯМИ, ЕМОЦІОНАЛЬНОЮ ДИСТРОСЮ, ВТРАТОЮ ДОХОДУ, ВТРАТОЮ ПРИБУТКІ, ВТРАТОЮ БІЗНЕСУ ТА ОЧАКУВАНИМИ ЕКОНОМІКАМИ, ВТРАТОЮ ДОБРОЇ ВОЛІ, ВТРАТОЮ ДАНИХ І БУДУТИМ ВИКЛЮЧЕНИМ , ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ АБО ІНШЕ, ЩОБ ТАКЖЕ МОЖЛИВО.

ПРЕДБУЖЕННЯ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯКУ НЕ МОЖЕ БУТИ ВИКЛЮЧЕНО ТА ОБМЕЖЕНО ПІД ЗАСТОСОВНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

Компенсація
Ви погоджуєтесь захищати, відшкодовувати шкоду та вважати Компанію, її афілійованих осіб, ліцензіарів та постачальників послуг, а також її та їх відповідних посадових осіб, директорів, службовців, підрядників, агентів, ліцензіарів, постачальників, правонаступників та відступниками від будь-яких вимог, зобов'язань відшкодування збитків, судових рішень, винагород, збитків, витрат, витрат або зборів (включаючи обґрунтовану винагороду адвокатів), що виникли внаслідок порушення цих Умов використання або використання Веб-сайту або пов’язані з ним, включаючи, але не обмежуючись цим, Ваші внески Користувача , будь-яке використання вмісту, послуг та продуктів Веб-сайту, крім випадків, прямо передбачених цими Умовами використання, або використання вами будь-якої інформації, отриманої з Веб-сайту.

Чинне законодавство та юрисдикція
Усі питання, що стосуються Веб-сайту та цих Умов використання, а також будь-які суперечки чи претензії, що виникають звідси або пов'язані з ними (у кожному випадку, включаючи позадоговірні суперечки чи претензії), регулюються та тлумачаться відповідно до внутрішнього законодавства держави штату Делавер, не вводячи в дію будь-який вибір чи колізійне положення чи правило (чи то штат Теннессі, чи будь-яка інша юрисдикція).

Будь-який судовий позов, позов чи процедура, що випливають із цих Умов використання або Веб-сайту, або пов’язані з ними, порушуються виключно у федеральних судах США або судах штату Теннессі в кожному випадку, що знаходиться в Нешвілл та графство Девідсон, хоча ми зберігаємо за собою право пред'явити будь-який позов, позов або судовий процес проти вас за порушення цих Умов використання у вашій країні проживання або будь-якій іншій відповідній країні. Ви відмовляєтесь від будь-яких і будь-яких заперечень проти здійснення юрисдикції щодо вас такими судами та провадження в таких судах.

Обмеження часу подання претензій
БУДЬ-ЯКИХ ПРИЧИН ДІЇ ТА ПРЕЗИЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ВСТАНОВИТИ ТА ЦІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ АБО ІНШИЙ САЙТ ПОВИНЕН БУТИ ПОЧИНЕНИЙ В ОДНОМУ (1) РІКІ ПІСЛЯ ПРИЧИНИ РОБОТИ, ЩО ТАКЕ, ТАКИЙ ПРИЧИН ДІЇ ТА ПОЗОВ

Відмова та розподіл
Жодна відмова Компанії від будь-якого терміну чи умови, викладених у цих Умовах користування, не може вважатися подальшою або постійною відмовою від такого терміну чи умови або відмовою від будь-якого іншого терміну чи умови, а також будь-якою відмовою Компанії у затвердженні Право чи положення згідно з цими Умовами використання не означатиме відмови від такого права або положення.

Якщо яке-небудь положення цих Умов використання визнано судом або іншим судом з компетентною юрисдикцією недійсним, незаконним чи таким, що не підлягає виконанню з будь-якої причини, таке положення повинно бути усунене або обмежене до мінімальної міри, щоб інші положення Умов Використання продовжуватиметься з повною силою та ефектом.

Повна угода
Умови використання складають єдину та повну угоду між вами та Legko щодо Платформи та Веб-сайту і замінюють усі попередні та одночасні домовленості, домовленості, заяви та гарантії, як письмові, так і усні, стосовно Веб-сайту.

Ваші коментарі та занепокоєння
Цей веб-сайт управляє Legko. Будь-які заяви про порушення авторських прав слід надсилати на адресу [email protected]

Усі інші відгуки, коментарі, запити на технічну підтримкуd інші повідомлення, що стосуються Веб-сайту, мають бути спрямовані на адресу: [email protected]